Skup nieruchomości

Ciekawe przemyślenia, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
dirts
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2019, 7:25

Skup nieruchomości

Post autor: dirts »

Mamy taką sytuacją, a raczej bliska osoba ma, że ich nieruchomość jest zadłużona i nikt nie chce się nią zainteresować.
Nie ma nawet prób propozycji ceny. I teraz, co sądzicie o tym: https://kb.pl/porady/na-jakiej-zasadzie ... sci-_wp20/
Jaką kwotę można realnie uzyskać na takich skupach? Dług rośnie, ale opłaty za mieszkanie są regulowane.
Ktoś załatwiał to w taki sposób?
Awatar użytkownika
molly8
Posty: 64
Rejestracja: 09 sie 2019, 10:06

Re: Skup nieruchomości

Post autor: molly8 »

Dobry deweloper to Kreator Dom. Sprawdziliśmy ich dokładnie bo kupiliśmy od nich mieszkanie w Wawie. Zwłaszcza mieszkania na osiedlu garden park sa ok. Fajna zielona okolica. Blisko są centra handlowe, szkoły, przychodnie lekarskie, obiekty sportowe ale i tereny zielone.
WecikowaaŚ

Re: Skup nieruchomości

Post autor: WecikowaaŚ »

Najlepiej skorzystać z usług agenta nieruchomości . Podrzucam Wam namiary na niego - https://www.krystianbiarda.com/agent-ni ... -warszawa/ Ten Pan jest rewelacyjny potrafi sprzedać jak i znaleźć idealne mieszkanie czy dom dla każdego. Z agentem pójdzie sprawniej i szybciej.
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Skup nieruchomości

Post autor: 444adam »

Nie dziwi mnie, że nie ma zainteresowania wśród kupujących zadłużonym mieszkaniem. Nikt nie chce ryzykować, nawet jeśli cena jakiej oczekujemy jest bardzo atrakcyjna. Na pewno najlepszym wyjściem dla Ciebie jako sprzedającego będzie skup nieruchomości Warszawa . W ten sposób możesz szybko uzyskać pieniądze ze sprzedaży i to w wielkości odpowiadającej faktycznej wartości nieruchomości.
groźba

Re: Skup nieruchomości

Post autor: groźba »

Sama jakiś czas temu słyszałam, że są firmy zajmujące się skupem nieruchomości. W sumie to może i warto z czegoś takiego skorzystać bo jednak od dłuższego czasu mamy wystawiony dom na sprzedaż i nic. Więc jak jest takie coś jak skup domów to może i warto jest skorzystać z takiego rozwiązania. Bo jednak taka firma jest w stanie zapłacić nam gotówką za nasz dom co niekiedy bardzo przydatne bywa.
zuśka

Re: Skup nieruchomości

Post autor: zuśka »

Kiedy założyłam działalność musiałam zmienić mieszkanie na większe, ponieważ świadczę usługi foto, dwupokojowe mieszkanie było za małe aby przyjmować klientów na sesje. Nie miałam za bardzo czasu więc zdecydowałam się na Biuro nieruchomosci i muszę przyznać, że znalezienie odpowiedniego dla mnie i mojej rodziny mieszkania nie było większym problemem dla nich.
Mózg

Re: Skup nieruchomości

Post autor: Mózg »

Akurat samo skupowanie nieruchomości jest jak dla mnie czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że na pewno warto jest się tą tematyką zainteresować. W sumie ja również całkiem niedawno miałem okazję korzystać z oferty firmy http://nieruchomosci-zeus.pl/ która właśnie skupiła moje mieszkanie bez problemów.
krzyś

Re: Skup nieruchomości

Post autor: krzyś »

Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany inwestycjami w tereny inwestycyjne, to koniecznie musi sprawdzić tę ofertę: https://metropolis.pl/nieruchomosci-spr ... jne-slask/ - tereny inwestycyjne śląsk . Wydaje mi się, że firma Metropolis posiada świetne nieruchomości oraz działki inwestycyjne na terenie Śląska. Jeśli szukacie możliwości skutecznej inwestycji, to odezwijcie się do nich.
ODPOWIEDZ