dobre wyposażenie kosmetyczne

Ciekawe przemyślenia, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
dorota
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2020, 11:24

dobre wyposażenie kosmetyczne

Post autor: dorota »

Zastanawiam się nad otwarciem salonu kosmetycznego. Mam niezbędną do tego szkołę i nieustannie się doszkalam aby być na bieżąco, więc szkoda tej wiedzy nie wykorzystać. Muszę się zorientować ile może kosztować wyposażenie kosmetyczne do niedużego salonu. Mam nadzieję, że dam radę otworzyć, trochę pieniędzy mam odłożone na to a na resztę to myślę, że wezmę kredyt. To było moje marzenie, a marzenia trzeba spełniać :).
Rułka

Re: dobre wyposażenie kosmetyczne

Post autor: Rułka »

Jak szukacie do swojego salonu kosmetycznego to na pewno warto tutaj wymienić FineFactory. U których zaopatrywaliśmy się w urządzenia, akcesoria, fotele kosmetyczne czy również autoklawy do sterylizacji kompletów narzędzi którymi pracujemy. Wybór padł na jeden z topowych modeli enbio s https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html który umożliwia aż do 8 pakietów sterylizacji podczas jednego cyklu i tym samym dużo niższymi kosztami użytkowania.
bł,ł

Re: dobre wyposażenie kosmetyczne

Post autor: bł,ł »

Nie zapomnij o produktach do dezynfekcji, w takie rzeczy najlepiej zaopatrywać się w hurtowniach medycznych. Ja mam swoją sprawdzoną, z której korzystam od dawna, jest to hurtownia internetowa LIMEDIC: https://limedic.pl/dezynfekcja Tam można kupić wysokiej jakości produkty, ceny mają atrakcyjne. U nich bez problemu dostaniecie także dobre maseczki jednorazowe, itp., czyli produkty codziennego użytku w salonie kosmetycznym.
Grzmisław

Re: dobre wyposażenie kosmetyczne

Post autor: Grzmisław »

W dobrym wyposażeniu kosmetycznym nie może zabraknąć odpowiednich środków do dezynfekcji. Zawsze należy mieć przygotowane swoje narzędzia pracy w jak najlepszym stanie. Na tej stronie https://ktomalek.pl/srodki-do-dezynfekcji-skory/k-52/1 możecie sprawdzić, które środki tego typu was interesują i dokonać ich rezerwacji w waszej aptece, o ile się tam znajdują.

kursy języków obcych
ODPOWIEDZ