Ból po kontuzji

Ciekawe przemyślenia, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Ból po kontuzji

Post autor: bigoja »

Jak proadzić sobie z bólem po kontuzji kolana? co zrobić? żadne leki nie pomagaja, a ból ciągle jest..
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 55
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:07

Re: Ból po kontuzji

Post autor: gertruda »

Kochana może spróbuj sobie nakleić plaster https://itami.pl/ ja ich używam własnie po kontuzjach i spisują się rewelacyjnie, zawsze mi pomagają
Awatar użytkownika
laurkaa444
Posty: 24
Rejestracja: 03 kwie 2020, 13:41

Re: Ból po kontuzji

Post autor: laurkaa444 »

Po kontuzji to lepiej od razu coś przeciwbólowego właczyć, najlepiej do smarowania, dip rilif jest fajny, bo też chłodzi, jak to nci poważnego to powinno przejść po paru dniach.
Awatar użytkownika
axelbach
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2020, 16:22

Re: Ból po kontuzji

Post autor: axelbach »

W zależności od kontuzji są tacy, którzy wracają do zdrowia w ciągu roku. Ciało regeneruje się na długi czas.
Nikuś

Re: Ból po kontuzji

Post autor: Nikuś »

Też miałem problem z kolanem po kontuzji. Pomogła mi; odpowiednia rehabilitacja, codzienne ćwiczenia wykonywane w domu
dostosowanie intensywnością treningu do własnych możliwości, pomogła mi również https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... ment-diety która sprawiła, że moje chrząstki są jak nowe.
Sławomir

Re: Ból po kontuzji

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego Centrum Rehabilitacji, to zdecydowanie polecam Wam rehabilitant Szczecin, z których usług sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Są to najlepsi specjaliści, którzy pomogą Wam wrócić do pełni zdrowia. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Maślak

Re: Ból po kontuzji

Post autor: Maślak »

a może warto wprowadzić jakieś masaże. Kiedyś jak miałem problem z mięśniami bo troszkę się przetrenowałem to korzystałem właśnie z masażu. Może po tej Twojej kontuzji też masaż wpłynie pozytywnie na Twój organizm. Wtedy korzystałem z Medivon Gun, które pożyczyłem od kumpla. Kilka poziomów intensywności i różne końcówki dawały różne odczucia.
Sandraź

Re: Ból po kontuzji

Post autor: Sandraź »

Gdyby ktoś szukał renomowanego ośrodka, który byłby w stanie pomoc w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, to bez wahania radzę skontaktować się z donumcorde.pl. Dzięki zaangażowaniu pracujących tam fizjoterapeutów, udało mi się wrócić do pracy zawodowej, a także uprawiania sportu. Sam obiekt może pochwalić się komfortowym zakwaterowaniem, bogatym wyposażeniem i nowoczesnymi technologiami. Polecam każdej osobie szukającej pomocy.
ODPOWIEDZ